Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
8 resultaten
Sorteren op:
Dubbelspel
Boek

Dubbelspel roman (2024)

In een buitenwijk van Willemstad op Curaçao tussen het joodse kerkhof en een bloeiend openluchtbordeel spelen vier mannen hun zondagse spelletje domino met als inzet hun eigen leven.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Frank Martinus Arion
Curaçao
Boek

Curaçao ([2022])

Wist je dat het eiland Curaçao ook bij het Koninkrijk der Nederlanden hoort? Lees over de heftige geschiedenis, over de slavernij. Ook de natuur, het werk en de muziek komen aan bod. En Kimberly (11) vertelt hoe het leven van kinderen daar is. Met enkele landkaartjes en kleurenfoto's. Vanaf ca. 9 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Lonneke Crusio
Beeldende kunst van Curaçao, Aruba, Bonaire, Saba, Sint Eustatius en Sint Maarten
Boek

Beeldende kunst van Curaçao, Aruba, Bonaire, Saba, Sint Eustatius en Sint Maarten 54 artikelen uit het Antilliaans Dagblad ([2019])

Verzameling van 54 artikelen, in de periode 2013-2017 verschenen in het Antilliaans dagblad en geschreven door kunstverzamelaar Jan Gulman.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Jan Gulmans
Plantages op Curaçao en hun eigenaren (1708-1845)
Boek

Plantages op Curaçao en hun eigenaren (1708-1845) namen en data voornamelijk ontleend aan transportakten (1989)

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
T. van der Lee
Kadena di bida
Boek

Kadena di bida = Levensketen Poema i kuenta kortiku, basá riba suseso real den bida diario = Gedichten en korte verhalen, gebaseerd op ware gebeurtenissen in het dagelijks leven ([2025])

Gedichten over het dagelijks leven op Curaçao.

Uitgeleend
Richeine Joe
Liber
CD

Liber (2009)

Uitgeleend
Oswin Chin Behilia
Romans en verhalen
Boek

Romans en verhalen (1993)

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Johan van de Walle
Een vreemdeling op aarde
Boek

Een vreemdeling op aarde roman (1993)

In zijn wanhopige worsteling om zuiverheid in een leven, dat door hem als weerzinwekkend wordt ervaren, worden drank en vrouwen bijna noodlottig voor een Curaçaose jongeman.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Boeli van Leeuwen