Roald Dahl heeft begon zijn kinderen verhalen te vertellen, en zo ontstonden uiteindelijk zijn wereldberoemde kinderboeken! Prentvertelling over het levensverhaal van Roald Dahl, met kleurenillustraties en zwart-witfoto's. Vanaf ca. 8 jaar.
Alexander de Grote, Pelé, Steve Jobs en 17 andere mannen vertellen hoe ze als jongen leefden en hoe ze beroemd zijn geworden. Met paginagrote kleurenillustraties. Vanaf ca. 10 t/m 12 jaar.
De Engelse schrijver beschrijft zijn lotgevallen als jachtvlieger tijdens de Tweede Wereldoorlog
Anekdotes over de bezoeken aan Nederland van de schrijver Roald Dahl (1916-1990), verteld door de redactrice van zijn Nederlandse uitgever.
Twintig onderwerpen voor spreekbeurten en tips voor het houden ervan. Thema's die behandeld worden zijn o.a. paarden, de zeven wereldwonderen, kleuren, vulkanen en Roald Dahl. Vanaf ca. 10 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.