Nina vertelt je hoe het is om viool te spelen, in je eentje of in een orkest. Ga met haar mee naar het openluchtconcert. Met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Met hulp van veel gekleurde afbeeldingen wordt in korte hoofdstukken informatie gegeven over de viool, haar bouw, haar geschiedenis en haar rol in het orkest. Vanaf ca. 11 jaar.
Van gekleurde afbeeldingen voorziene informatie over de viool en over componisten die voor dit instrument schreven. Bevat een CD met 10 in het boek besproken stukken. Vanaf ca. 10 jaar.
Na de diefstal van haar geliefde viool raakte de violiste en wonderkind in een depressie. In dit autobiografisch verhaal vertelt ze over de relatie met haar instrument.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.