Er kunnen momenteel problemen zijn met de mobiele Rozet-app: onze leverancier werkt aan een oplossing.
A A A
Vertaal website
38 resultaten
Sorteren op:
Alle journalistiek is activisme
Boek

Alle journalistiek is activisme een manifest (juni 2025)

Betoog over de relatie tussen journalistiek en activisme.

Uitgeleend tot: 10/03/2026
Frederike Geerdink
Hummus en Hamas
Boek

Hummus en Hamas een Marokkaans-Joodse vredesjournalist in oorlogstijd (2025)

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Gilad Perez
Nieuws!
Boek

Nieuws! ([2022])

Elke dag gebeurt er van alles. Volg jij het nieuws? En hoe kom je zelf in de krant of op tv? Lees van alles over het nieuws en de journalistiek. Met kleurenfoto's en -illustraties. Vanaf ca. 7 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Marian van Gog
Verdraaid!
Boek

Verdraaid! het nieuws anders bekeken ([2018])

Analyse van de werkwijze van journalisten en de drijfveren die daaraan ten grondslag liggen.

Uitgeleend
Baldwin Van Gorp
Basisboek journalistiek schrijven
Boek

Basisboek journalistiek schrijven ([2017])

Studieboek op hbo/wo-niveau.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Henk Asbreuk
Verslaggever van beroep
Boek

Verslaggever van beroep herinneringen (2018)

Uitgeleend
Sytze van der Zee
Die verlorene Ehre der Katharina Blum, oder: Wie Gewalt entstehen und wohin sie führen kann
Boek

Die verlorene Ehre der Katharina Blum, oder: Wie Gewalt entstehen und wohin sie führen kann Erzählung (2014)

Een jonge huishoudster wordt verliefd op een door de politie gezochte man en raakt in conflict met de Duitse boulevardpers.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Heinrich Böll
Boek van de toekomst
Boek

Boek van de toekomst VPRO Tegenlicht ([2022])

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Journalistiek schrijven voor het hoger onderwijs
Boek

Journalistiek schrijven voor het hoger onderwijs (2010)

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Henk Donkers
Geloof jij het?
Boek

Geloof jij het? waarachtige journalistiek in tijden van nepnieuws ([2023], ©2023)

Onderzoek naar de betekenis en relevantie van de media in tijden van nepnieuws, socialemediabubbels en polarisatie vanuit het perspectief van de religieuze journalistiek.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Anton de Wit
Basisboek journalistiek
Boek

Basisboek journalistiek ([2018])

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Iedereen journalist
Boek

Iedereen journalist voor gebruikers van sociale media, journalisten en aspirant-journalisten : inclusief elf basisvoorwaarden voor de bonafide journalist (2016)

Iedereen speelt tegenwoordig 'journalist': het mobieltje is camera, toetsenbord, zoekmachine en archief in één. Daarover gaat Iedereen journalist. De informatie die via sociale media zoals Twitter en Facebook op de burger afkomt, is ongecheckt en vaak vooringenomen. Verdwijnt daardoor de klassieke journalistiek? Nee, die is harder nodig dan ooit. Want journalistiek is een vak. Betrouwbare journalisten selecteren en plaatsen informatie in een context. Zij hebben spelregels en passen hoor- en wederhoor toe. Zo hoort het. Roeland Schweitzer en Willem Wansink kennen elkaar van de School voor de Journalistiek in Utrecht. Samen geven zij mediatrainingen aan bestuurders, politici en andere burgers. "Voor een levendige democratie zijn onafhankelijke informatie en toelichting onmisbaar". Inclusief elf basisvoorwaarden voor de bonafide journalist. Bron: Flaptekst, uitgeversinformatie

Uitgeleend
Roeland Schweitzer