Lily en haar ex-man hebben een goed ritme gevonden in hun co-ouderschap, maar dan verschijnt plots haar eerste liefde Atlas weer in haar leven.
Puck en Arend wonen soms bij mama en soms bij papa. Overal is er voor hen wel wat te beleven. Met gekleurde illustraties. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar.
Een transvrouw wordt gevraagd om co-moeder te worden van de baby van haar ex-vriendin (transvrouw die nu weer man is) en diens huidige vriendin.
Na een ruzie met haar ex besluit een jonge vrouw haar liefdesregel om nooit met een bekende te daten te verbreken, wat resulteert in een onverwachte zwangerschap. Samen sluiten ze een overeenkomst om co-ouders en vrienden te zijn, maar dat blijkt moeilijker dan gedacht.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.