Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
5 resultaten
Sorteren op:
Ochtend in Jenin
Boek

Ochtend in Jenin (2024)

Het Palestijns-Israëlische conflict mist zijn uitwerking niet op vier generaties van een Arabisch-Palestijnse familie.

Uitgeleend
Susan Abulhawa
Het blauw tussen hemel en zee
Boek

Het blauw tussen hemel en zee een roman ([2015])

Een Palestijnse jongen die lijdt aan het locked-in-syndroom, groeit op in de Gazastrook waar zijn familie al generaties lang belaagd wordt.

Uitgeleend
Susan Abulhawa
Als die Sonne im Meer verschwand
Boek

Als die Sonne im Meer verschwand Roman (2016)

Een Palestijnse jongen die lijdt aan het locked-in-syndroom, groeit op in de Gazastrook waar zijn familie al generaties lang belaagd wordt.

Uitgeleend
Susan Abulhawa
De weg van Jefra
Boek

De weg van Jefra een meisje in Jeruzalem (cop. 2006)

Een 16-jarig, Palestijns meisje zoekt toenadering tot joods-Israëlische leeftijdsgenoten. Op die manier wil zij een stap zetten naar een meer verdraagzame samenleving.. - De 16-jarige, Palestijnse Jefra zoekt toenadering tot joods-Israëlische leeftijdsgenoten. Op die manier wil zij een stap zetten naar een meer verdraagzame samenleving. Vanaf ca. 13 jaar.

Uitgeleend
Margret Greiner
Welkom in het paradijs
Boek

Welkom in het paradijs ([2014])

Bundel verhalen over het dagelijks leven van Palestijnen.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Tineke Bennema