Bobbi hoest veel en zijn oortje doet steeds pijn. Hij moet worden geopereerd. Bobbi wil niet naar het ziekenhuis maar gelukkig is de dokter heel aardig en legt hij alles goed uit. Prentenboek met zachtgekleurde tekeningen en tekst op rijm. Vanaf ca. 2,5 jaar.
Rens en Karlijn zitten bij elkaar in de klas in groep 3. Karlijn kan niet meer goed horen en moet geopereerd worden in het ziekenhuis. Met zwart-wit illustraties. Vanaf ca. 6 jaar.
Een vrouw gaat op zoek naar het verhaal van haar overgrootmoeder, een van de eerste vrouwen die in Frankrijk een lobotomie onderging.
Nadat hij buisjes in zijn oren heeft gekregen, moet Lucas een nachtje in het ziekenhuis blijven. Prentenboek met eenvoudige tekeningen in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.
Beertje Probeertje moet naar het ziekenhuis, want hij wordt geopereerd. Beertje is niet bang, omdat er iemand bij hem is die alles uitlegt. Ga je mee? Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 3 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.