In de vijftiende eeuw reist een geheugenkunstenaar, tevens geneesheer en bouwmeester, naar een concilie in Konstanz over het schisma in de kerk als hij ontdekt dat bepaalde kennis die hij meedraagt ook een keerzijde heeft.
Omdat zijn vrouw ernstig ziek is, zoekt een man afleiding in het reconstrueren van het bijzondere leven van de pater die vroeger zijn biologieleraar was.
Een liefdeloze jeugd spoort een Romeinse jongen rond het begin van de jaartelling aan op zoek te gaan naar liefde en waarheid.
Een 10-jarige jongen schrijft brieven aan God over zijn aanstaande dood en hoe hij steun vindt in zijn christelijk geloof.
Een 10-jarige jongen schrijft brieven aan God over zijn aanstaande dood en hoe hij steun vindt in zijn christelijk geloof
Ballonstrip.
Meldingen