Als je in bad gaat, gebeurt er veel. Ook bij Anna. Speel jij ook met badeendjes? En maak je weleens een schuimbaard? Kijk dan vooral mee met Anna. Prentenboek met grote illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Maximiliaan Modderman geeft in de tuin een feest voor zijn speelgoedbeesten. Daar hoort natuurlijk taart bij. Al gauw wordt het een wild feestje. Dus moeten alle kleren en alle beesten in bad. En ook het boek. En de taart. Wat zullen papa en mama daarvan zeggen? Groot prentenboek met grappige kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
Daniël ligt graag urenlang in bad, maar als zijn vingers rimpelig worden schrikt hij: hij verandert in een rozijn! Hoe moet dat nu verder? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Het is badtijd. Grote Beer gaat op zoek naar alle vieze kindjes Beer. Kun jij ze vinden? Prentenboekmet stoffen flapjes. Vanaf ca. 1 jaar.
In 'Een hapje voor Kleine Ezel' weigert hij zijn boterham op te eten. Totdat mama Ezel besluit de eendjes in het park te voeren. In 'Kleine Ezel gaat in bad' verzint hij van alles om eronder uit te komen, maar mama Ezel houdt geduldig vol. Kartonnen prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Borre is vies en moet in bad. Daar ontmoet hij Generaal Garnaal met zijn duikboot. Voorlezen vanaf ca. 4 jaar.
Moffel en Piertje hebben het warm. Moffel zet een badje op om af te koelen. Als ook Arie in het bad plonst, spat al het water eruit. Wat kunnen ze bedenken om het koel te krijgen? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Vos wil graag in bad, maar er komt geen water uit de kraan. Kan hij samen met Olifant de oplossing vinden tussen de wirwar van buizen en slangen? Prentenboek op rijm met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
Aandoenlijk voorleesverhaal dat de allerkleinsten op een liefdevolle manier helpt om in bad te gaan. Kleine Pinguin wil niet in bad! Maar misschien kan badderen veel leuker zijn dan hij denkt. Dit verhaal helpt kinderen om met plezier in bad te gaan.Kleine Pinguïn wil niet in bad, vanwege het koude water, het schuim en de prikkende zeep. Hij durft dat niet tegen papa te vertellen. Wie kan hem helpen? Hardkartonnen prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Olifant Ellie geniet lekker van haar bad. Maar dan plonst het ene na het andere dier erbij. Kun jij Ellie helpen de dieren uit bad te jagen? Prentenboek met kleurrijke illustraties in gemengde techniek en interactieve elementen. Vanaf ca. 3 jaar.
Kleine Otter is vies, maar hij wil niet in bad, want dan wordt hij nat. Welk dier lukt het Kleine Otter te overtuigen toch in bad te gaan? Prentenboek in rijm met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
Het is badtijd, want Poes is een beetje vuil. Na Poes gaan ook de andere dieren in bad, allemaal op hun eigen manier. Gaat Joris zich ook wassen? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.