Mama Uil zegt dat de dag eng is voor uilen en dat ze moeten slapen, maar Kleine Uil is nieuwsgierig en vliegt er stiekem vandoor. De dag is prachtig, met bloeiende bloemen en blauwe lucht. Maar de geluiden van gevaar blijven haar achtervolgen. Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar
Muisje is supernieuwsgierig en wil alles weten. Vanavond gaat Muisje uitzoeken wat zijn vriendjes doen om goed te slapen. Prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 2 jaar.
Elmer belooft op te passen op olifantjes Stella en Della. Hun moeder adviseert Elmer een verhaaltje te vertellen voor het slapengaan. Elmer besluit eerst een stevige wandeling door het oerwoud te maken, zodat ze lekker moe worden. Onderweg geven veel dierenvrienden Elmer ook advies. Prentenboek met vrolijk gekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Spike wil niet naar bed. Hij wil verder spelen. Als hij zijn bed uitsluipt, blijkt zijn oma een Grannysaurus DJ te zijn in een echte Dinodisco. Ga mee op avontuur met Spike. Prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fien en Milo laten zienwat je doet voor je gaat slapen. Je trekt je kleren uit en poetst je tanden. En wat doe je nog meer voor je gaat slapen? Prentenboek met paginagrote illustraties in heldere, zachte kleuren. Vanaf ca. 2 jaar.
Schaap en Neushoorn willen nog niet naar bed. Ze moeten eerst nog tikkertje doen en van de trapleuning glijden. Steeds komt er een dierenvriendje bij dat een nieuw spel verzint. Maar willen ze dan geen verhaaltje voor het slapengaan? Oblong prentenboek met zwierige, kleurrijke tekeningen en tekst op rijm. Vanaf ca. 4 jaar.
In dit prentenboek gaat Kleine Vis slapen en zegt nog gauw weltrusten tegen zijn vriendjes in de zee. Vanaf ca. 1,5 jaar.
Het is tijd voor de winterslaap van beertje Benno. Maar eerst vertelt Mama Beer verhaaltjes, over een olifantje dat geen zwembroek kan kopen en over een tapir die in zijn neus peutert. Na negen fijne verhalen valt Benno heerlijk in slaap. Prentenboek met sfeervolle, zachtgekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Na het avondeten mag Beertje Bobbi nog even televisie kijken. Dan brengt papa hem naar boven en volgt het avondritueel: in bad, tanden poetsen, de maan welterusten wensen en natuurlijk een verhaaltje voor het slapengaan. Prentenboek met zachtgekleurde, omkaderde illustraties en tekst op rijm. Vanaf ca. 2 jaar.
Dino Nino moet over tien minuutjes naar bed, maar daar heeft hij helemaal geen zin in. Nino heeft veel te veel plezier in het oerwoud. Prentenboek op rijm. Vanaf ca. 4 jaar.
Aapje Ebbie is al groot. Nu heeft hij zijn speen niet meer nodig. Misschien kan hij een kleine baby er blij mee maken? Ebbie maakt een mooi pakje van de speen. En dan is er een verrassing voor Ebbie. Vierkant hardkartonnen prentenboek met eenvoudige, grappige kleurenillustraties. Vanaf ca. 1,5 jaar.
Meldingen