Wiesbaden, 1959. Hilde Koch runt de familiezaak Café Engel. Ze heeft de touwtjes stevig in handen, totdat haar broer opduikt en de leiding wil overnemen. Daarbovenop begint een akelig gerucht rond te gaan in Wiesbaden en komt de toekomst van het café op het spel te staan.
De eigenaresse van het Cupcake Café komt voor een moeilijke keuze te staan als haar vriend een baan aangeboden krijgt in New York.
Een jonge vrouw gaat werken in een Ierse pub en mag van de eigenaren zelfs bij hen komen inwonen. Hun zoon maakt het haar echter niet makkelijk. Toch is ze door hem geïntrigeerd. Maar schaduwen van het verleden duiken op, waardoor alles in gevaar komt...
Een vrouw wordt de nieuwe eigenaar van een café, maar de problemen stapelen zich op als de klanten wegtrekken, haar man te druk is en een werknemer haar het hof probeert te maken.
Een vrolijke jonge vrouw maakt een nieuwe start door het Pumpkin Spice Café van haar tante over te nemen. De knappe lokale boer probeert haar te ontlopen, zeker als hij ontdekt dat hij zich tot haar aangetrokken voelt. Hij heeft besloten om nooit meer verliefd te worden, maar zal hem dat lukken?
Een vertelster beschrijft het leven van een Nederlandse kastelein die een slecht lopend café in het buitenland runt. Als het café na het inhuren van een kok een lovende recensie krijgt en de zaken steeds beter gaan, wordt de kastelein geconfronteerd met wat hij in Amsterdam achterliet.
Wiesbaden,1965. Café Engel bloeit steeds meer op. Uitbater Hilde moet op zoek naar nieuw personeel, maar stuit bij haar ouders op weerstand. Als het huwelijk van haar schoonzus wankelt, besluit Hilde samen met haar naar Italië te gaan, hoewel ze twijfelt of ze het café aan de familie kan overlaten.
De voormalige dagloner Simon opent een café in een arme buurt in Wenen.
In een steegje in Tokio is een café waar gasten naar het verleden of de toekomst kunnen reizen.
Een barkeeper neemt een café over en komt erachter dat de trouwe klanten niet op vernieuwing zitten te wachten, terwijl zijn echtgenote zich begint af te vragen of dit wel het leven is dat ze wil leiden nu ze nog altijd geen kinderen hebben.
Vijf vrouwen ontmoeten elkaar in een café.
Meldingen