Twee bevriende journalisten zitten opgesloten in Parijs tijdens de Frans-Duitse oorlog. Na de oorlog komt het volk in opstand en breekt 'La Commune' uit. Dan begint één van de journalisten zich af te vragen af of hij wil blijven werken voor de conservatieve Herald. Met foto's en illustraties.
In de chaos van het Parijs van 1871 door de gruwelen van oorlog en van de Commune raakt een meisje gescheiden van de rest van haar familie en moet ze zelf zien te overleven.
Ballonstrip.
Parijs, 1903. Een obscure vreemdeling die zijn gezicht met een rode sjaal bedekt schakelt een voor een machthebbers uit. Samen met een dievenbende zaait hij terreur in de stad tegen de achtergrond van de revolutionaire idealen van de Commune. Ballonstrip.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.