Vier NT2-verhalen over de eerste liefde.
Tien verhalen van verschillende auteurs over eten, geschreven in korte zinnen en makkelijke woorden.
Zes verhalen waarin kledingstukken een nieuw leven krijgen en waarin ook het leven van mensen verandert. Verhalen in makkelijke woorden en korte zinnen.
Denk je ook wel eens: wat doen we met plastic afval? Of waarom duurt 3D-printen zo lang? Lees welke oplossingen hiervoor zijn bedacht, ook door kinderen. En zet zelf ook ideeën om in nieuwe producten of uitvindingen. Met stappenplan, opdrachten en kleurenillustraties. Vanaf ca. 10 jaar.
Verhalen in korte zinnen en gemakkelijke woorden over boeken.
Twaalf verhalen over onderwerpen als het uitvallen van de stroom, opgaan in het lezen van stripboeken en een uitvinding willen doen. Ze zijn weergegeven als toneelstukken, om samen te lezen. Vanaf ca. 8 jaar.
Vijf verhalen over reizen, geschikt voor theaterlezen.Vijf verhalen over reizen, geschikt voor theaterlezen. Vanaf ca. 15 jaar.
Tien korte toneelstukken over toverbrillen, spierballen en meeleesnagels. Om in een groepje van zeven tot vijftien kinderen te lezen. Met verhalen in pdf-formaat op cd-rom en kleurrijke illustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Verslag van ervaringen van leerlingen en leerkrachten van basisscholen in Assen.
Basisboek voor het leesbevorderingsproject Boekenpret, bedoeld voor beroepskrachten die te maken hebben met kinderen van drie maanden tot zes jaar uit laaggeschoolde bevolkingsgroepen.
Meldingen