A A A
Vertaal website
5 resultaten
Sorteren op:
Learning to dance
Boek

Learning to dance (2013)

Na de dood van haar moeder en van haar beste vriendin heeft een vrouw van middelbare leeftijd niets meer van haar man vernomen.

Uitgeleend
Susan Sallis
Zolang het nog kan
Boek

Zolang het nog kan (1995)

Francis zit in een rolstoel en weet dat ze nog maar korte tijd te leven heeft, als ze in het verpleegtehuis verliefd wordt op een jongen

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Susan Sallis
The sweetest thing
Boek

The sweetest thing (2010)

De dood van een jongen in het Engeland van de jaren zestig van de 20e eeuw heeft langdurig invloed op het leven van de mensen om hem heen.

Uitgeleend
Susan Sallis
Geef het een kans
Boek

Geef het een kans (1983)

Een jongeman raakt in ernstige moeilijkheden, wanneer hij zijn spastische vriend helpt het tehuis, waarin deze verblijft, te ontvluchten. Deze heeft namelijk de medicijnen, die voor hem van levensbelang zijn, achtergelaten.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Susan Sallis
In de schaduw van Widdershins
Grote Letter Boek

In de schaduw van Widdershins Bd.2 (2003)

Wanneer het ogenschijnlijk gelukkige huwelijk van een jonge vrouw strandt, trekt ze naar een huisje in Cornwall waar ze haar onafhankelijkheid probeert terug te krijgen.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Susan Sallis