Let op | maandag 27 april (Koningsdag) zijn alle Rozet-locaties gesloten.
A A A
Vertaal website
156 resultaten
Sorteren op:
Jules wil geen tomaatjes eten
Boek

Jules wil geen tomaatjes eten ([2022])

Jules lust wel groenten maar geen tomaten. Papa bakt een groentetaart en Jules vindt hem heerlijk. Lust hij dan toch tomaatjes? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Berre en Fleur aan zee
Boek

Berre en Fleur aan zee ([2024])

De vrienden Berre en Fleur gaan met de caravan naar zee. Berre geniet van zon, zee en strand, maar Fleur heeft last van de zeemeeuwen. Wat een vieze, lastige vogels zijn dat. Zal ze van gedachten veranderen als ze de meeuwen beter leert kennen? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Jules vindt een poes in de tuin
Boek

Jules vindt een poes in de tuin ([2022])

Bij Jules komt elke dag een poesje in de tuin. Jules wil het poesje Molly graag als huisdier houden. Maar mag dat wel van mama en papa? Prentemnoek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Trauma begrijpen in 33 vragen
Boek

Trauma begrijpen in 33 vragen ([2023])

Verhandeling over heling en herstel van trauma, en hoe dit kan bijdragen aan weerbaarheid en persoonlijke groei.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Simona Karbouniaris
De eend van Jules
Boek

De eend van Jules ([2023])

Jules gaat in bad en trekt zijn eendentrui uit. Wanneer hij uit bad komt, is de eend weg. Prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Jules maakt een vriend op vakantie
Boek

Jules maakt een vriend op vakantie ([2023])

Jules is met zijn familie op vakantie. Op de camping wordt hij vrienden met Amir. Prentenboek met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Paniek in het kabouterbos
Boek

Paniek in het kabouterbos ([2023])

Als een grote dennenappel vlak voor de deur van kabouter Boekie Wurmpie terechtkomt, kan hij zijn huis niet meer uit. De andere kabouters proberen hem samen te bevrijden. Prentenboek met collage-achtige kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Psychedelica begrijpen
Boek

Psychedelica begrijpen in 33 vragen ([2025])

Hoe voelt het om psychedelica te nemen? Wat weten we over hun werking en risico's? En hoe kunnen we ze verantwoord inzetten binnen de GGZ? Kopzorgen zoekt de gaten in onze kijk op geestelijke gezondheid, en knoopt ze weer aan elkaar voor een beter begrip. De belangstelling naar psychedelica groeit, onder meer door nieuwe studies en ervaringen met het gebruik ervan bij depressie, trauma en angst. Het debat over veiligheid, effectiviteit en ethiek is echter nog aan de gang. Hoe vind je je weg in een veld dat volop in ontwikkeling is? Psychedelica begrijpen in 33 vragen biedt een nuchtere, toegankelijke gids: van de verschillende middelen zoals psilocybine, MDMA, ketamine, ayahuasca en DMT, tot de voorbereiding van een reis, de therapeutische en ethische kaders, de integratie in de samenleving en het belang van traumasensitieve hulpverlening. Met persoonlijke verhalen, praktijkvoorbeelden en recente inzichten bundelt dit boek betrouwbare kennis en praktische handvatten voor hulpvragers, professionals, studenten en nieuwsgierigen.Praktische gids over de therapeutische toepassingen van psychedelica. Met illustraties.

Uitgeleend tot: 08/05/2026
Simona Karbouniaris
Jules en zijn nieuwe regenlaarsjes
Boek

Jules en zijn nieuwe regenlaarsjes ([2024])

Jules trekt zijn nieuwe regenlaarzen aan, want hij wil buiten spelen nadat het geregend heeft. Hij ontdekt een huisjesslak en een regenworm en springt met veel plezier in de plassen. Als zijn hond Theo maar niet alles vies maaktOE Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Jules wordt grote broer
Boek

Jules wordt grote broer ([2024])

Jules en Marie krijgen een nieuw broertje of zusje. Dat vinden ze erg spannend. Hoe zal het zijn om een grote broer en zus te zijn? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 3 jaar.

Uitgeleend
Annemie Berebrouckx
Berre zorgt goed voor Fleur
Boek

Berre zorgt goed voor Fleur ([2018])

Berre vindt het heerlijk om 's winters buiten te spelen, maar Fleur blijft liever binnen. Als ze toch met Berre meegaat, staat ze te rillen van de kou. Berre probeert Fleur weer warm te krijgen, maar niets helpt. Of is Fleur soms ziek? Oblong prentenboek met vrolijk gekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Annemie Berebrouckx
Berre is bijna jarig
Boek

Berre is bijna jarig ([2015])

Berre is bijna jarig. Fleur wil haar vriend verrassen met een groot feest. Ze heeft het zo druk met alle voorbereidingen dat ze een cadeau vergeet. Maar Berre heeft het mooiste cadeau al gehad! Oblong prentenboek met vrolijk gekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.

Uitgeleend
Annemie Berebrouckx