"Het Kinderen Voor Kinderen-koor lanceert een gloednieuw album voor 2023: "Bij Mij Thuis". Met vrolijke nummers als "Vakantie In De Tuin", het nummer "Carnaval" dat je niet meer uit je hoofd krijgt en het gevoelige nummer "Onzichtbaar". Voor de tweede keer op rij is de muziek geproduceerd door Willem Laseroms en net als voorgaande jaren sluit de titel van het album "Bij Mij Thuis" aan bij het thema van de Kinderboekenweek 2023. Op het album staan twaalf nummers, waarvan er twee bedacht zijn tijdens een schrijverskamp waaraan dertig kinderen meededen. Feestnummer "Carnaval" en "Hoogbegaafd" zijn samen met de kinderen gemaakt. Ook zijn er gevestigde namen ingevlogen om het album te maken. Zo is het nummer "Twee Minuten Stilte" gemaakt in samenwerking met het Metropole Orkest en heeft Diggy Dex meegeholpen aan het nummer "Kom Maar Bij Mij"." (BNNVARA) Het 13de nummer is de Kinderen Voor Kinderen-tune, de nummers 14 t/m 25 van de CD-tracklisting bevatten karaoke-versies van alle nieuwe liedjes.
De editie van 1984. Tekstschrijvers als Marjan Berk, Robert Long, Willem Wilmink en Ivo de Wijs lieten zich bij het schrijven inspireren door brieven van kinderen uit het land. De muziek is van o.a. Henk Westrus, Frans Ehlhart en Fluitsma & Van Tijn. Grote hit van de plaat: "Als Ik De Baas Zou Zijn (Van Het Journaal)". Toon Hermans schreef een voorwoord. De opbrengsten waren voor kinderen in de Derde Wereld.
Uit 1980. Met 'Waanzinnig Gedroomd'.
Uit 1982. Met o.a. 'Ha, Ha, Ha, Je Vader'.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.