Ontstaansgeschiedenis en principes van een Amerikaans spiritueel leerboek, dat pleit voor een meer tolerante, liefdevolle omgang met de ander en daarbij een sleutelpositie toekent aan het begrip vergeving.
Uitleg bij het boek 'Een Cursus in Wonderen', wat de Cursus onderwijst en de misvattingen van de boodschap.
Waar in het christendom de nadruk ligt op lijden, offers en afscheiding, leren deze principes dat genezing plaats kan vinden door vergeving en door het ontwikkelen van een geloof in een liefdevolle werkelijkheid van verbondenheid en vergeving.
Uitleg en verdieping voor deelnemers aan de spirituele cursus 'Een cursus in wonderen'.
Uitleg en verdieping voor deelnemers aan de spirituele cursus 'Een cursus in wonderen', en lezers van het gelijknamige boek van Helen Schucman uit 1976.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.