A A A
Vertaal website
5 resultaten
Sorteren op:
' Dag pap, tot morgen'
Boek

' Dag pap, tot morgen' Joodse kinderen gered uit de crèche (2005)

Tegenover de Hollandsche Schouwburg in Amsterdam was tijdens de Tweede Wereldoorlog een crèche gevestigd voor de opvang van joodse kinderen. Vijftien kinderen die destijds in de crèche verbleven vertellen over hun ervaringen tijdens deze periode.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Alex Bakker
Mijn valse verleden
Boek

Mijn valse verleden het autobiografische verhaal van een man geboren als meisje ([2014])

Autobiografie van een transseksueel, geboren als jongste dochter in een protestants gezin in Drenthe en op zijn achtentwintigste veranderd van geslacht.

Uitgeleend
Alex Bakker
Transgender in Nederland
Boek

Transgender in Nederland een buitengewone geschiedenis ([2018])

Geschiedenis van de maatschappelijke ontwikkeling van transgenders in Nederland vanaf de jaren vijftig tot nu.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Alex Bakker
Een onverzettelijke Groningse vrouw
Boek

Een onverzettelijke Groningse vrouw het levensverhaal van Siet Tammens (2000)

Autobiografie van een Groningse vrouw (geboren in 1914), die zich tijdens de Tweede Wereldoorlog aansloot bij het verzet tegen de Duitse bezetters.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Siet Tammens Marius de Smet
Stop de wapenhandel, begin met konversie
Boek

Stop de wapenhandel, begin met konversie Dokumentatie bij de Pax Christi kampanje over omschakeling van oorlogsproduktie naarvredesproduktie (1982)

Met lit.opg.

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken