Als haar moeder is overleden, gaat Lilly (15, ik-figuur) bij haar vader op het platteland wonen. 's Nachts wordt ze door een monster aangevallen. Gelukkig schiet de mysterieuze Raphael haar te hulp. Maar wie is hij? Vanaf ca. 13 jaar.
Lilly (16, ik-figuur) is verliefd op Raphael en ze gaan binnenkort op schoolreis naar Rome en Pompei. Dan doen er zich weer vreemde dingen voor. Zijn de demonen die in dienst zijn van Lucifer weer terug? Vanaf ca. 13 jaar.
Lilly (16, ik-figuur) heeft verdriet omdat Raphael verdwenen is. Ze wordt alsmaar door monsters met groene ogen gevolgd en het lijkt alsof Raphael nog over haar waakt. Vanaf ca. 13 jaar.
Marc (16) en zijn vrienden Frits, Leo, Erin en Tess, hebben ieder hun eigen, pittige problemen. Ze vinden zichzelf freaks. Als Marc hoort over een magische bron die wensen vervult, reist hij met zijn vrienden naar Limburg. Maar daar blijkt ook een ontsnapte seriemoordenaar rond te lopen. Vanaf ca. 15 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.