Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
2 resultaten
Sorteren op:
Nog een enkel woord over het ontwerp van wet tot wijziging en aanvulling van het Burgerlijk Wetboek betreffende het hypotheekregt
Boek

Nog een enkel woord over het ontwerp van wet tot wijziging en aanvulling van het Burgerlijk Wetboek betreffende het hypotheekregt (1876)

Artikel Digitaal Beschikbaar
J.J. van Steenbergen
Beschouwingen en bedenkingen over en tegen het bij de wetgevende macht in overweging zijnde Ontwerp van wet tot wijziging en aanvulling van sommige artikelen van het Burgerlijk Wetboek, betreffende het recht van hypotheek en van de Wet van 30 Dec. 1839, No. 58, door of namens de bewaarders van de hypotheken, enz. in Nederland
Boek

Beschouwingen en bedenkingen over en tegen het bij de wetgevende macht in overweging zijnde Ontwerp van wet tot wijziging en aanvulling van sommige artikelen van het Burgerlijk Wetboek, betreffende het recht van hypotheek en van de Wet van 30 Dec. 1839, No. 58, door of namens de bewaarders van de hypotheken, enz. in Nederland (1876)

Artikel Digitaal Beschikbaar
J.J. van Steenbergen