Op de avond van het eindexamenfeestje van zijn lievelingsdochter Tirza verliest de wat saaie Jörgen Hofmeester definitief de controle over zijn leven.
Een bijna 100-jarige Vlaamse vrouw beschrijft haar ervaringen rond de Eerste Wereldoorlog in Vlaanderen en Noord-Frankrijk om en aan het front
Nadat hij in 1756 is ontsnapt uit de gevangenis in Venetië, brengt vrouwenjager Giacomo Casanova acht dagen door in Bolzano, waar hij voor een moeilijke keuze wordt geplaatst.
Een beroemd filmregisseur wordt eind 1977 op beschuldiging van verkrachting van een minderjarige opgesloten in een gevangenis in Californië, waar hij een bijzondere medegevangene ontmoet.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.