Het leven van de dolfijn wordt in beeld gebracht voor wat betreft zijn gedrag, voorplanting, soorten en bedreigingen. Met korte teksten en veel natuurgetrouwe kleurentekeningen en foto's. Vanaf ca. 10 jaar.
Het leven van het jachtluipaard in Afrika wordt in beeld gebracht voor wat betreft zijn gedrag, voortplanting en de jacht. Met korte teksten en veel natuurgetrouwe kleurentekeningen en foto's. Vanaf ca. 10 jaar.
Het leven van vooral de Bengaalse tijger in India wordt in beeld gebracht voor wat betreft zijn gedrag, voorplanting, soorten en bedreigingen. Met korte teksten en veel natuurgetrouwe kleurentekeningen en foto's. Vanaf ca. 10 jaar.
Het leven van de walvis (met name de bultrug) wordt in beeld gebracht voor wat betreft zijn gedrag, voorplanting, soorten en de jacht op voedsel. Met korte teksten en veel natuurgetrouwe kleurentekeningen en foto's. Vanaf ca. 10 jaar.
Informatie over het leven van verschillende indianenstammen, verspreid wonend in Noord-Amerika. Met veel kleurentekeningen. Vanaf ca. 11 jaar.
Het leven van de reuzenpanda in China wordt in beeld gebracht voor wat betreft zijn geboorte en ontwikkeling, gedrag, leefgebieden en bedreigingen. Met korte teksten en veel natuurgetrouwe kleurentekeningen en foto's. Vanaf ca. 10 jaar.
Aan de hand van veel kleurenillustraties wordt in korte teksten informatie gegeven over het oude Rome. Vanaf ca. 11 jaar.
Studie over de rol van sociale netwerken voor de effectiviteit van veranderstrategieen.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.