Een jonge Amsterdamse journalist worstelt in 1969 met de band met zijn getraumatiseerde Indische ouders en de zoektocht naar zijn eigen identiteit. Hij denkt zijn plek te hebben gevonden bij de studentenprotesten in Parijs, maar leert daar ook de keerzijde van vrije liefde en idealen kennen.
Bundeling columns waarin de auteur zijn zoektocht beschrijft naar een houding over het conflict tussen Israël en Palestina in een omgeving waar zijn mening controversieel bevonden wordt.
Autobiografische proza waarin de auteur aan de hand van dialogen reflecteert op de doorwerking van de traumatische ervaringen van zijn ouders tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Verzameling verhalen over de oorlogen in Oekraïne en Palestina en Israël, met beschouwingen over het leven en moraliteit in oorlogstijd.
Een begrafenisondernemer stopt met zijn werk en gaat op zoek naar een nieuwe liefdespartner om mee door Europa reizen. Maar dan ontvangt hij bericht dat zijn eerste jeugdliefde ALS heeft.
Een reeks korte verhalen over de oorlog in Oekraïne.
Medea ontmoet op de begrafenis van haar moeder de liefde van haar leven: Jason, een rijke vastgoedbaron die de politiek in wil. Hun verhouding wordt beheerst door passie en ambitie. Maar Medea lijkt blind voor de donkere kanten van Jason
Beschouwingen over het leven die de auteur maakt als hij hoort dat hij opa wordt.
Biografische schets van de Nederlandse schrijver Gerard Reve (1923-2006).
In de persoonlijke betrekking tussen een illusionist en zijn zoon is niet altijd duidelijk wat waar is en wat illusie.
Heruitgave in modern Nederlands van het tegen stadhouder Willem V geschreven pamflet door een vooraanstaand patriot (1741-1784).
Thematisch onderverdeelde verzameling binnen- en buitenlandse citaten.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.