Autobiografisch relaas van een joodse vrouw die als jonge weduwe de verschrikkingen van de Tweede Wereldoorlog meemaakt.
Schetsen van de verschrikkingen die het lot waren van de joodse kinderen op hun weg van Amsterdam via Westerbork naar de concentratiekampen in Polen.
De belevenissen van een kleuter in het China van voor de revolutie. Om voor te lezen of zelf te lezen vanaf c. 7 jaar
Belevenissen van een avontuurlijk jongetje in het China van voor de Tweede Wereldoorlog. Vanaf ca. 7 jaar, voorlezen vanaf ca. 5 jaar.Belevenissen van een avontuurlijk jongetje in het China van voor de Tweede Wereldoorlog. Vanaf ca. 7 jaar, voorlezen vanaf ca. 5 jaar.
Kleine Sjang haalt met zijn vriendjes allerlei kattekwaad uit, maar gelukkig komt alles tenslotte weer op z'n pootjes terecht. Vanaf ca. 7 jaar; voorlezen vanaf ca. 5 jaar.
In het leven van een joodse jongeman aan het begin van de twintigste eeuw gaat het zionisme een steeds grotere rol spelen.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.