Op het eiland Öland gaat Julia al twintig jaar gebukt onder de verdwijning van haar destijds 5-jarige zoontje, maar als haar vader een schoentje van hem aantreft in zijn brievenbus, begint de speurtocht naar de dader opnieuw.
Lisbeth Salander, die een levensbedreigende aanslag heeft overleeft, wordt gezocht voor moord en wordt door de media neergezet als een psychopaat, moordenaar en satanist. Alleen Blomquist is overtuigd van haar onschuld
De redactie van een blad ontvangt uiterst explosief materiaal over jonge Russische vrouwen die in Zweden in de hoogste kringen worden ingezet als prostituees.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.