Een erfgenaam van een verdwenen fortuin en vader van drie kinderen sterft onverwacht. Tijdens het afscheid komen zijn kinderen erachter dat ze nu misschien wel voor het eerst met hem kennismaken. Zijn dood zet bij hen iets onontkoombaars in gang.
Een journalist onderzoekt spionagezaken en ontdekt dat zijn vader betrokken is geweest bij controversiële praktijken gedurende de Koude Oorlog.
Nadat zijn zoon in Amerika gearresteerd is voor de moord op zijn vriendin, besluit zijn vader, die na de onopgehelderde moord op zijn vrouw een teruggetrokken leven leidt, hem te helpen en vliegt naar New Orleans.
Bundeling van drie literaire verhalen over de impact van suïcidale gedachten en de zoektocht naar wat het leven hoop geeft.
Verhandeling over de dieperliggende oorzaken en schadelijke gevolgen van haat jegens vrouwelijke politici in Nederland, op basis van interviews en historisch bronnenonderzoek.
Een dertiger die indirect betrokken was bij het dodelijke auto-ongeluk van zijn ouders, durft zich opnieuw voor de liefde open te stellen en raakt betrokken in een kat-en-muisspel met een egoistisch 18-jarig meisje dat gebruikmaakt van zijn verlatingsangst.
Publicatie over bangheid en angst vanwege allerlei oorzaken en in al hun vormen.
Een schrijver die werkt aan een roman over een man die wakker wordt zonder geheugen, ontwaakt zelf op een dag zonder zich nog iets te herinneren.
Twee Amsterdamse boezemvrienden, net van de middelbare school af, besluiten een jaar naar Italië te gaan.
Een psychiater wordt sinds zijn vrouw in coma ligt met allerlei vragen geconfronteerd over haar, zijn stiefdochter en hemzelf.
Derde deel van een trilogie over een vrouw en haar erotische avonturen, waarin ze 70 jaar oud is. Voorafgegaan door '25' door Jamal Ouariachi en '45' door David Pefko.
Een mislukte Joodse schrijver laat, hoewel hij die niet heeft meegemaakt, de oorlog als kristallisatiepunt voor zijn handelen in de huidige maatschappij gelden.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.