Lily en Max die meer dan 50 jaar getrouwd zijn wonen vanwege de beroerte van Max in een verpleeghuis. Lily voelt zich aangetrokken tot haar nieuwe buurman, een charmante en levenslustige man.
Casper (18) raakt betrokken bij de machtsstrijd tussen twee criminele bendes. In zijn zucht naar macht betrekt hij ook zijn jongere broer bij de harde misdaad.Casper (18) raakt betrokken bij de machtsstrijd tussen twee bendes. In zijn zucht naar macht betrekt hij ook zijn jongere broer bij de harde misdaad. Vanaf ca. 16 jaar.
In 1931 wordt Henri, bijgenaamd Papillon, ten onrechte wegens moord veroordeeld tot levenslange dwangarbeid in Frans-Guyana.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.