Album van de Japanse jazz-saxofonist Watanabe, opgenomen in New York. Aan dit album wordt meegwerkt door o.a. Marcus Miller, Steve Gadd, Roberta Flack en Ralph MacDonald. De laatste produceerde het album eveneens.
Saxofonist Sadao Watanabe (1933) is een van de eerste bekende jazzmuzikanten uit Japan. Dit album nam hij in 1987 op in Los Angeles, ondersteund door Amerikaanse sessiemuzikanten, waaronder Abraham Laboriel (bas), Russell Ferrante (toetsen) en Alex Acuna (percussie). Vier nummers zijn geproduceerd door George Duke, die zelf meespeelt op de Synclavier.
Een plaat die vergelijkbaar is met een plaat als 'Strings for Holiday' van Lee Konitz: 'gentlele' vertolkingen van songs als 'In The Wee Small Hours' op soulvolle tenorsax met uitgebreide symfonische orkestbegeleiding.
Album uit 2000, geproduceerd door Richard Bona, die z'n muzikale multigetalenteerdheid rijkelijk inzet: natuurlijk speelt-ie bas, maar hij zingt ook (even) en speelt percussie en gitaar onder Sadao's vriendelijke sopranino- en altsaxmelodieen.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.