Janna (ik-figuur) heeft zij een hindoestaanse vader en een islamitische moeder, die als eerste binnen de moskee zijn gescheiden. En daar loopt een jongen rond die haar iets heeft aangedaan, maar door de rest als geweldig wordt beschouwt. Dan wordt Janna ook nog verliefd op een jongen die niet islamitisch is. Vanaf ca. 15 jaar.
Adam en Zayneb kunnen eindelijk samen tijd doorbrengen tijdens hyn reis naar Mecca. Ze zijn succesvol samen op lange afstand, maar overleeft hun liefde al hun miscommunicatie en geheimen ook? Vanaf ca. 15 jaar.
Zayneb (18, ik-persoon) wordt als moslima vaak geconfronteerd met racisme. Door een incident met een islamofobe leraar, wordt ze geschorst. Boos vertrekt ze naar een tante in Qatar. Onderweg ontmoet ze Adam (18, ik-persoon), die zijn eigen problemen heeft en bovendien een groot geheim meedraagt. Toch ontstaat tussen hen iets bijzonders. Vanaf ca. 15 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.