Het team van Holger Munch onderzoekt een zelfmoordaanslag in de metro van Oslo. Het spoor leidt al gauw naar een gevaarlijke terrorist met voorkennis over nieuwe aanslagen.
Mia Krüger is gestopt bij de politie en keert terug naar het eiland Hitra, maar raakt toch betrokken bij een oude verdwijningszaak en een nieuwe moord.
Als in een buitenwijk van Oslo de lijken van twee 11-jarige jongens worden aangetroffen, onderzoekt het team van Holger Munch de zaak.
Een vreemde jongen breekt het huis van Sonja in en nodigt haar uit om mee te reizen naar zijn rijk. Sonja komt terecht in de Reuzenvallei, waar ze betrokken raakt bij een duizelingwekkend avontuur... Ballonstrip met donkere kleurenillustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Een man erft de boerderij van zijn vader en trouwt met het dienstmeisje. Hun leven samen verandert drastisch als een donkere kant van zijn geliefde steeds meer op de voorgrond treedt.
Sonja is samen met Espen aangekomen in een prachtig bos waar reuzen, trollen en andere wezens leven. Maar de vrede wordt verstoord door wrede Vikingen die de trollen willen vernietigen. Ballonstrip met illustraties in donkere kleuren. Vanaf ca. 9 jaar.
Een Noorse vrouw is teruggekeerd naar haar geboortestad om voor haar moeder te zorgen. Dan komt ook haar dochter langs, die dat doorgaans niet zomaar doet.
Een jonge vrouw is er al haar hele leven van overtuigt dat ze geen moeder wil worden. Maar als vrienden om haar heen gezinnen stichten, wordt het verschil met haar naasten steeds tastbaarder. Als ook haar beste vriendin zwanger wordt, komen onderlinge verhoudingen op scherp te staan.
Een pasgetrouwd echtpaar in Milaan krijgt te maken met de ziekte kanker waardoor hun gezamenlijke toekomstbeeld ernstig bekort wordt.
Vijf losse verhalen over magie en loyaliteit vanuit het perspectief van een kwetsbaar kind.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.