Over leven en werk van de Nederlandse amateur-astronoom Eise Eisinga (1744-1828), bekend van zijn Planetarium in Franeker.
Lang geleden wilde Eise Eisinga de sterren aanraken. Hij bouwde in zijn huis een model van de zon, de maan, de sterren en de planeten. Dat is nu het Planetarium in Franeker. Met gekleurde illustraties. Vanaf ca. 6 jaar.
Christoph vindt in de bibliotheek een boek van David Gorlaeus uit de 17e eeuw die dezelfde vragen over het leven en de wereld stelt als hij - een echte filosoof. Wie was deze jongeman en wat is precies filosofie? Met illustraties in kleur. Zelf lezen vanaf ca. 10 t/m 12 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.