Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website
105 resultaten
Sorteren op:
Anthology 4
CD

Anthology 4 (2025)

"In 1995 verscheen het eerste deel van The Beatles' "Anthology", een serie van drie dubbel-cd’s met muziek van The Beatles die om diverse redenen niet eerder was uitgebracht. De belangstelling voor The Beatles is er sindsdien niet minder op geworden. Dertig jaar na het verschijnen van het eerste deel van "Anthology" is er, anders dan intertijd werd aangekondigd, nu toch een nieuw deel in de serie. Leuk natuurlijk, maar de tijden dat in de archieven van The Beatles ware schatten waren te vinden, zijn nu toch echt voorbij. Het nieuwe deel, dat werd samengesteld en bezorgd door Giles Martin, de zoon van Beatles-producer George Martin, telt 33 tracks, veelal alternatieve takes van bekende nummers van de groep. Slechts dertien daarvan werden nooit eerder uitgebracht; de rest was al eens te horen als bonusmateriaal bij luxe heruitgaves van reguliere Beatles-albums. Wat bij beluistering van het vierde "Anthology"-deel nog eens opvalt, is hoe ontspannen het er bij de groep in de studio aan toeging." (Het Parool)

Uitgeleend
Beatles
Get Back (Peter Jackson)
Blu-ray

Get Back (Peter Jackson) (2022)

"468 Minuten durende registratie van de studio-opnamen van "Let It Be" en het beroemde dakconcert. Regisseur Jackson paste dezelfde techniek toe waarmee hij eerder de gammele beelden uit de Eerste Wereldoorlog restaureerde voor zijn oorlogsfilm "They Shall Not Grow Old". Het filmbeeld van de originele opnamen uit 1969 oogt ongekend fris en scherp. Alsof je nu pas écht ziet hoe jong de Beatles pas waren, aan het sluitstuk van hun bestaan als band. "The Beatles: Get Back" is ook een film over een film, over de opnamen van de aanvankelijk als televisieshow bedoelde documentaire Let It Be uit 1970. Jackson had een groot voordeel ten opzichte van collegaregisseur Lindsay-Hogg: waar de Beatles eerder nog wat censuur pleegden, mocht alles er nu in. om de zoveel minuten oplaaiende genialiteit van de band wordt uitgelicht door het tussentijdse gelummel en geschaaf in de studio. The Beatles: Get Back brengt de Beatles dichterbij dan ooit. Wat waren ze goed." (Bor Beekman, Volkskrant; 5 uit 5 sterren)|

Uitgeleend
Beatles
The very best of... the Beatles [BLADMUZIEK]
Bladmuziek

The very best of... the Beatles [BLADMUZIEK] the greatest hits in easy arrangements for piano /Hans-Günter Heumann (1999)

Uitgeleend
Beatles
With the Beatles
CD

With the Beatles

Opn. 1963. EMI CDP 7 46436 2

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Beatles
Let it be
CD

Let it be

Opn. 1970

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Beatles
Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
CD

Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

Beschikbaar | klik hier om de beschikbaarheid te bekijken
Beatles
Penny Lane
Bladmuziek

Penny Lane (cop. 2007)

Arrangement

Uitgeleend
Beatles
The beatles guitar book
Bladmuziek

The beatles guitar book

Uitgeleend
Beatles
Live at the BBC
Bladmuziek

Live at the BBC (cop. 1994)

Uitgeleend
Beatles
The Beatles
Bladmuziek

The Beatles ten hit songs in melody line arrangements : Playalong for saxophone (1999)

Uitgeleend
Beatles
Yellow submarine
Bladmuziek

Yellow submarine (cop. 2007)

Arrangement

Uitgeleend
Beatles
Magical mystery tour
Bladmuziek

Magical mystery tour Abbey road ; Let it be : authentic new arrangements of songs from the albums (19--)

Uitgeleend
Beatles