Pepijn is graag thuis, want buiten komen de zorgen. Hij wil wel graag buitenspelen, maar daar heeft hij wel een beetje hulp bij nodig. Zal het Pepijn lukken het buiten net zo fijn te vinden als binnen? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Leroy de knuffelleeuw heeft een prachtig leven. Hij mag over mee naartoe en krijgt elke dag wel duizend knuffels. Maar dan ziet hij een documentaire over leven in het wild. Is zijn leven niet te braaf? Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 5 jaar.
Camila kan zien hoe de woorden van mensen kleur geven aan het leven, of juist wegnemen. Ze wil kleurrijke woorden om zich heen verzamelen, maar er komen ook donkere woorden op haar af. Dan besluit ze om zelf kleur in de wereld te brengen. Prentenboek met kleurenillustraties. Vanaf ca. 5 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.