Oma Toos ziet een reiger bij de sloot. Ze geeft hem eten. De reiger komt steeds terug. Maar niet alle mensen zijn blij met de reiger. AVI-E3. Vanaf ca. 6,5 jaar.
Norbert mag niet meer bij zijn gelovige oma komen. Maar dan gebeurt er iets waardoor hij zelf weer gaat geloven. Vanaf ca. 8 jaar.
Rudolf is twaalf, maar in zijn ontwikkeling lijkt hij een kind van zes. Hij wordt vaak gepest door de jongens in de buurt, totdat ze zien hoe goed Rudolf kan knutselen. Maar Albert weet van geen ophouden. Vanaf ca. 9 jaar.
Mandla groeit op in een Zuludorp. Als een blanke man vertelt over Jezus, verandert er veel in Mandla's leven. Vanaf ca. 8 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.