2in1-reissue van liedjes-LP's van Bram en Freek. 'Hoezo...?' uit '76 bevat covers van nummers als 'Beestjes' en 'Katinka' met knipogen naar 70-ies hits van o.a. Stevie Wonder. 'Ik Ben...' uit 1978 bevat eigen materiaal, door Bram of Freek gezongen.
Live-cabaretshow i.h.k.v. de boekenweek van 1975. "Korte show, maar wel zo leuk! Warm aanbevolen: "Tekstverklaring", "Tussen de rails", "De Muur", "Kinderboek"." (www.neerlandshoop.com)
Eerste studio-album met liedjes van cabaretduo Bram Vermeulen en Freek de Jonge. Opgenomen in januari 1970 (en dus niet in 1972 live in Nijmegen, zoals abusievelijk op de hoes staat vermeld...) Kenners bevelen van deze plaat warm aan: "Scrotum Bill", "Prothese-Song" en "Vlaflip".
Studioplaat met liedjes, niet te verwarren met de live-cabaretshowregistratie 'Weerzien In Panama'. Warm aanbevolen: "Maria Dolores", "Jan Lul", "En als je de dood niet kent". Bram bespeelt vele instrumenten en wordt bijgestaan door o.a. Hans Hollestelle (gitaar) en Erik Ineke (drums).
Live-cabaretprogramma uit 1972 (geschreven voor het Holland Festival van dat jaar) met vooral erg leuke liedjes. Uit hetzelfde jaar als "Weerzien In Panama" en volgens de samensteller van www.neerlandshoop.com even geniaal. Hij beveelt warm aan: "Plankenkoorts", "Glitter en Goud", "De Wadden", "Fazant", "Opa" en ja eigenlijk de de rest ook!
"Geëngageerd concert in het kader van de aktie Argentinië", luidt de titel. Bram en Freek voerden in 1978 aktie om te voorkomen dat het Nederlands Elftal naar WK voetbal in Argentinië zou gaan. In die tijd was Argentinië nog een dictatuur, waar talrijke critici op het regeringsbeleid zomaar verdwenen. Het programma bestaat voornamelijk uit liedjes met zeer cynische grappen met o.a. verwijzingen naar Nazi-Duitsland. Daarnaast wordt er overigens fraai gemusiceerd door o.a. gitaristen Jan de Hondt en Thé Lau.
Tweede album, opgenomen in de Theaterkert te Wadway (Noord Holland)in 1970. Het is registratie van de theatershow zoals Bram & Freek die tussen juni 1969 en april 1971 speelden. Eerste plaat met een aantal conferences. Erg melig en vooral een lollige sfeer. Leuk is dat de clou van een schuine grap het publiek eerst volledig ontgaat. Warm aanbevolen: "Een lied voor jou", "De Nederlandse Speelfilm", "De Bus" en "Douarieres". (www.neerlandshoop.com)
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.