Na jaren afwezigheid in de theaters (want druk met stripboeken, werk voor de Vlaamse TV en meer) keerde de Vlaamse komiek in 2013 terug op de Vlaamse en Nederlandse theaterpodia. Hij deed dat met een mengsel van oud en nieuw: veel bekende liedjes als "Hittentit", "Madammen Met Een Bontjas" en "Bakske Vol Met Stro" stonden op het programma, omgeven met oude en nieuwe sketches en conferences, waarbij in de oude sketches wel wijzigingen en moderniseringen zijn aangebracht. "Vrees niet. Hij lijkt nog steeds op zichzelf", zei zijn manager Jan Smeets (ja, inderdaad: Mr. Pinkpop) daarover.
Bevat de theatershows "Live" (waarmee de Belgische komiek tussen 1982 en 1984 de theaters in Nederland en Vlaanderen onveilig maakte) en "In 't Echt" uit 1985.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.