"Het kan zanger Brandon Flowers niet 'glam' genoeg zijn, dat bewees hij in 2015 al met zijn soloalbum "The Desired Effect". Zijn stem is bij uitstek geschikt voor sentimentele one-liners en stadionrefreinen. "Rut", "Life To Come", "Out Of My Mind" - het album puilt uit van de combinaties van beide. Als de band gas terugneemt en FLowers zijn glitterjas uitdoet, zoals in het soulvolle "Some Kind Of Love" en "Have All The Songs Been Written?" (met gitaarspel van Dire Straits' Mark Knopfler), klinken The Killers nog het meest oprecht. Toch schuilt er ook genot in het effectbejag. "Tyson Vs. Douglas" pompt voort als een stoomtrein op snelheid en het gitaargeluid in "Run For Cover" bewijst dat Interpol - en specifieker "Obstacle 1" - nog steeds op een voetstuk staat. Producer Jacknife Lee, aangeraden door Bono, laat geen ruimte voor vuiltjes in de groeven. Zelfs als het geluid wat ruiger wordt, zoals in "Out Of My Mind" en "The Calling", houdt de band het stuur stevig in handen." (Tom Springveld, Oor)
Compilatie van de Amerikaanse neo-New Wave-band. Met nast hits als "Mr. Brightside", "Human" en "When We Were Young" ook de nieuwe singles "Shot At The Night" en "Just Another Girl". Deze Deluxe Editie bevat tevens de originele demo van "Mr. Brightside" en een remix, door Calvin Harris, van "When You Were Young".
"Met hoekige, dansbare waverock, vaak rakend aan Franz Ferdinand/Interpol/Hot Hot Heat, waren ze de sensatie van Metropolis 2004." (MP,VK) "Doodse drums, kille bas, roestige gitaren, onderkoelde wanhoopszang, maar ook brede keyboards." (Oor)
Concert, opgenomen op 5 en 6 juli 2009 in de Royal Albert Hall in Londen .
Graad 2-3
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.