Let op | aanstaande zondag en maandag (1e en 2e Paasdag) zijn alle Rozet-locaties gesloten
A A A
Vertaal website
20 resultaten
Sorteren op:
Super collider
CD

Super collider (2013)

Uitgeleend
The Sick, The Dying... And The Dead!
CD

The Sick, The Dying... And The Dead! (2022)

"Het titelnummer opent op een wat lager tempo dan we gewend zijn en klinkt eigenlijk meteen vertrouwd door de strakke riffs en dito ritmesectie, het goede gitaarwerk, de uitstekende productie en de matige vocalen. Op Life in Hell gaat het tempo een paar tandjes omhoog en vliegen de riffs en solo’s je ouderwets om de oren. Op sommige versies zijn twee bonustracks te horen, namelijk een fijne uitvoering van Police Truck (cover van Dead Kennedys) en een heerlijke versie van This Planet’s On Fire (cover van Sammy Hagar) waarop Sam nota bene zelf ook mee doet. Sam laat meteen even horen dat hij halverwege de zeventig nog steeds over een krachtige stem beschikt. Megadeth staat al jaren te boek als een van de Big Four van het thrash metal genre. Met The Sick, The Dying… And The Dead! bewijst de band nog steeds zeer degelijke albums te kunnen maken." (Written In Music)|

Uitgeleend
The big 4
DVD muziek

The big 4 Live from Sonisphere festival, Sofia, Bulgaria (2010)

Concert, opgenomen op 22 juni 2010 op het Sonisphere festival in Bulgarije.\nDe 4 zwaargewichten in de metal: METALLICA, SLAYER, MEGADETH en ANTHRAX deelden op 22 juni 2010 voor het eerst in de geschiedenis het podium tijdens het Sonisphere festival. De gehele concerten van The Big Four, opgenomen tijdens deze legendarische avond, staan op deze dubbel-DVD-set. Metallica speelt een afsluitende set van 2 uur, de andere bands ieder 1 uur. Het legendarische "Am I Evil?" van de oermetalband Diamond Head, bekend geworden door Metallica's "Garage Inc.", wordt door de vier bands samen gespeeld! Interessant, want Megadeth-voorman Dave Mustaine was de eerste Metallica-gitarist, die vlak voor "Kill 'em All" wegens zijn misdragingen uit de band werd gegooid. Maar de tijd heelt alle wonden en we zijn nu 27 jaar verder... Daarnaast bevat de DVD-set een drie kwartier durende 'behind the scenes'-documentaire.

Uitgeleend
Youthanasia + Bonus-Cd Hidden Treasures (8 Tracks)
CD

Youthanasia + Bonus-Cd Hidden Treasures (8 Tracks)

Uitgeleend
United abominations
CD

United abominations (2007)

Uitgeleend
Th1rt3en
CD

Th1rt3en (2011)

Uitgeleend
Peace Sells, But Who's Buying?
CD

Peace Sells, But Who's Buying?

Uitgeleend
The world needs a hero
CD

The world needs a hero

Uitgeleend
Rude Awakening - Live
CD

Rude Awakening - Live

Live-dubbelaar, die mooi dienst kan doen als alternatief carriere-overzicht, want alle Megadeth-klassiekers zijn vertegenwoordigd. Met sologitarist Al Pitrelli als opvolger van Marty Friedman.

Uitgeleend
Countdown To Extinction (Japanese Edition)
CD

Countdown To Extinction (Japanese Edition)

Uitgeleend
System Has Failed
CD

System Has Failed

"Een lekker, typisch Megadeth-album, ouderwets opstandig en stoer, teruggrijpend op 'Rust In Peace' en 'Countdown To Extinsion'. Lekker, felle hakriffjes, goede melodieuze refreinen en een hoop spannend gitaarwerk (Chris Poland!)" (RW,AS)

Uitgeleend
Endgame
CD

Endgame (2009)

Uitgeleend