Er kunnen momenteel problemen zijn met de mobiele Rozet-app: onze leverancier werkt aan een oplossing.
A A A
Vertaal website
13 februari 2026

Arnhemse Voorleeswinnaar 2026

Arnhemse Voorleeswinnaar 2026
Klik op de foto voor een vergroting

Tijn van Klaveren uit groep 8 van de Pieter Bruegelschool is de winnaar geworden van de Arnhemse Voorleeswedstrijd 2026.

Hij las een fragment voor uit Gekke Goden van Olympus van David Slavin en wist de jury unaniem te overtuigen. Tijn gaat door naar de regionale finale van de Nationale Voorleeswedstrijd. Wij wensen hem heel veel succes en plezier.

De tweede prijs ging naar Ayman Shabeeb van het Jongleren, het is tweede keer op rij dat zij deze prijs winnen. De derde prijs ging Alicia Kamper van de Lichtenbeek. Van harte gefeliciteerd allemaal!.

De jury bestond uit burgemeester Ahmed Marcouch, Helmie Stil en Petra Spanjers. De Arnhemse Voorleeswedstrijd is georganiseerd door Stichting Pas en Rozet, namens Stichting Lezen.

Wij willen alle deelnemende scholen, leerlingen en leerkrachten bedanken voor hun enthousiasme en inzet. We kijken nu al uit naar de volgende editie!

Foto: Micha Peeters

Deel dit item