Let op | tijdens de feestdagen zijn er aangepaste openingstijden
Meer informatie
A A A
Vertaal website

KunstvakLab ‘Ontwikkelkaarten’

KunstvakLab ‘Ontwikkelkaarten’ KunstvakLab ‘Ontwikkelkaarten’

Ben jij als kunstvakdocent werkzaam binnen het Arnhemse basisonderwijs, en ontwerp jij regelmatig procesgerichte lessen? Wil je met scholen in gesprek gaan over aan welke doelen en competenties jouw lessen bijdragen? 

Kom dan op 17 maart 2025 naar de korte training in Rozet waarin je kennismaakt met de Ontwikkelkaarten - handvat voor cultuureducatie in het primair onderwijs.  Tijdens deze training leer je de kaarten kennen, en ontdek je de mogelijkheden die ze bieden in de versterking van jouw beroepspraktijk.

De ontwikkelkaarten zijn tot stand gekomen door een samenwerking tussen Rozet en het Arnhemse primair onderwijs. Steeds meer Arnhemse basisscholen zetten deze ontwikkelkaarten in om te werken aan de uitwerking en de verdere verdieping van cultuuronderwijs. De kaarten kunnen daarbij op verschillende manieren worden ingezet. Bijvoorbeeld voor:

-De ontwikkeling van de visie op cultuureducatie;

-De ontwikkeling van procesgerichte en doelgerichte lessen in de kunstvakken beeldend, dans, theater, muziek, taal, erfgoed of maakonderwijs;

-Het in kaart brengen en uitwerken van het programma en leerlijnen op het gebied van cultuureducatie;

-De afstemming van de samenwerking tussen scholen en cultuuraanbieders.


Wat zijn de kunstvaklabs?

In het kader van Cultuureducatie met Kwaliteit organiseert Rozet jaarlijks vijf Kunstvaklabs. Samen weet je meer. In de kunstvaklabs brengen we kunstvakdocenten met elkaar in contact. Hier ontmoeten jullie elkaar, worden er ervaringen uitgewisseld en inspiratie opgedaan. Houd hiervoor de jaarplanning in de gaten. 

Deze training wordt mede mogelijk gemaakt door ‘Cultuureducatie met kwaliteit ’, waardoor we jullie de doos voor een gereduceerd bedrag van €150,- kunnen aanbieden. 

Docenten Nataschenka le Clercq en Anneke Ingwersen

Gegevens

Nog 25 plekken beschikbaar
Rozet Centrum (ruimte 3.09)
Kortestraat 16
6811 EP Arnhem
€ 150,00
Dinsdag 17 mrt. 2026 16.30 - 19.30
Hulp nodig bij het inschrijven?
AI

Gerelateerde evenementen

Komende activiteiten

Training tot interne cultuurcoördinator

Training tot interne cultuurcoördinator

Als interne cultuurcoördinator (icc’er) ben je een gespecialiseerd teamlid op de school. Je geeft vorm aan visie en beleid en je zorgt ervoor dat kunst en cultuur een goede, vaste plek krijgen op jouw school. Daarnaast ben je ook een inspirator van jouw collega’s. En idealiter heb je een opdracht van je directie en team om jullie onderwijs te vernieuwen.

3 september - 17 juni
Rozet Centrum
Rozet in de wijken - Lichtjesparade Presikhaaf Rozet in de wijken - Lichtjesparade Presikhaaf

Rozet in de wijken - Lichtjesparade Presikhaaf

13 december 14.30 - 18.30
MFC Presikhaven
Rozet LeerkrachtLAB - Procesgericht werken Rozet LeerkrachtLAB - Procesgericht werken

Rozet LeerkrachtLAB - Procesgericht werken

Nog 13 plekken beschikbaar

Rozet LeerkrachtLAB - Procesgericht werken met Taal, Kunst en Erfgoed Rozet Onderwijs ziet het creatief proces als hét uitgangspunt voor cultuureducatie. Het procesmatig werken laat leerlingen pas echt hun eigen creativiteit ontwikkelen, onderzoeken en vormgeven. Maar wat houdt procesmatig werken eigenlijk in de praktijk van een school in? Ontmoet in deze training de trainer Karin Kotte en verzamel met andere leerkrachten nieuwe ideeën voor je eigen onderwijsactiviteiten.  

11 februari 14.30 - 17.30
Rozet Centrum