Herinneringen van de Shoah-overlevende die in haar klinisch-psychologische werk heling vond voor haar onverwerkte verleden.
Monografie over een nieuwe aanpak van mensen met psychotrauma's en PTSS.
Beschrijving van wat het betekent om te worden opgevoed door emotioneel onvolwassen ouders, wat de gevolgen daarvan zijn voor het kind en wat daar aan te doen is.
Verhandeling over het Internal Family Systems model, een therapiemethode om verschillende delen van het zelf te accepteren en zo tot heling en groei te komen.
Zelfhulpgids met handreikingen voor het omgaan met complexe gevoelens en het ontwikkelen van emotionele flexibiliteit.
Bespreking van de effecten van (vroegkinderlijk) trauma en traumaoverleving op de identiteit en het ontwikkelen van een gezond zelfgevoel, gebaseerd op theoretische concepten en praktische toepassing van identiteitgeoriënteerde psychotraumatherapie.
Methoden voor het herkennen en omvormen van de negatieve gevolgen van traumatische gebeurtenissen en het realiseren van geluk en zingeving.
Beschrijving van een alternatieve methode om pijnlijke herinneringen te verwerken door onbewuste patronen en verdrongen trauma's te leren herkennen en ze uit het lichaam te wissen. Onder andere gebaseerd op theorieën van Bruce Lipton en Eckhart Tolle over celgeheugen en het pijnlichaam.
Traumabehandeling en verwerking door het bewust worden en beheersen van lichamelijke gewaarwordingen en gevoelens.
Meldingen