Vos vindt kak op de weg. Aap en Mol kunnen het niet geloven en gaan met Vos mee. Met kleurenillustraties. AVI Start. Zelf lezen vanaf ca. 6 jaar.
Mol en Aap zien rook in het bos, hoe kan dat? Is het soms de hut van Haas? Als dat maar goed komt! Met kleurenillustraties. AVI Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Mol wordt zes jaar. Hoera! Maar Mol is sip. Aap is er niet. Mol gaat op zoek en ontdekt dat Aap niet zomaar weg was. Met kleurenillustraties. AVI Start. Zelf lezen vanaf ca. 6 jaar.
Aap is bij Mol. Aap wil sap. Maar het gaat mis. Het sap gaat over mol. Zijn vel is geel. Mol is boos. Maar Aap weet wat. Dan is het hol van Mol vol! Aap heeft een zak. Wat kan er in de zak? Mag de doos in de zak? Nee, de doos is vol koek! Met kleurenillustraties. AVI Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Mol maakt lekkere pap voor aap. Opeens is de pan met pap verdwenen. De dieren van het bos gaan op zoek naar de dief. Met gekleurde illustraties. AVI Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Aap is bij mol. Aap wil sap. Maar het gaat mis. Het sap gaat over mol. Zijn vel is geel. Wat nu? Aap en Mol gaan naar zee! AVI-Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Het is feest. Kip is zes jaar. Vos komt ook. Hij wil kip eten. Wat nu? Samenleesboekje voor kleuters om in aanraking te komen met woorden en letters. AVI-Start. Vanaf ca. 5 jaar.
Vos vindt kak op de weg. Aap en Mol kunnen het niet geloven en gaan met Vos mee. Met kleurenillustraties. AVI Start. Zelf lezen vanaf ca. 6 jaar. Met meeluistercode.
Wat is er veel in het hol van Mol. Het is vol! Aap heeft een zak. Wat kan er in de zak? Mag de doos in de zak? Nee, de doos is vol koek! AVI-Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Er is een hut van kaas in het bos. Aap is dol op kaas. En mol ook. Ze gaan naar de hut. Waar is de hut? AVI-Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Mol heeft een vaas. De vaas is leeg. Ik haal wel een roos, zegt Aap. Maar is er wel een roos in het bos? AVI-Start. Vanaf ca. 6 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.