Het is tijd voor de winterslaap van beertje Benno. Maar eerst vertelt Mama Beer verhaaltjes, over een olifantje dat geen zwembroek kan kopen en over een tapir die in zijn neus peutert. Na negen fijne verhalen valt Benno heerlijk in slaap. Prentenboek met sfeervolle, zachtgekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Kleine IJsbeer Lars volgt op de noordpool een groep toeristen tot op een groot cruiseschip. Dan gaat de klep dicht! Na een lange reis smokkelen zijn nieuwe muizenvrienden hem van boord. In een bamboebos onmoet Lars twee pandaberen, Ping en Pong. Kunnen zij Lars helpen thuis te komen? Prentenboek met zachtgekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
IJsbeertje Lars drijft op een ijsschots weg van de Noordpool en belandt in het warme Afrika. Daar ontmoet hij allerlei vreemde dieren. Ze helpen hem op weg naar huis. Prentenboek met paginagrote kleurenillustraties in zachte tinten. Vanaf ca. 4 jaar.
Kleine ijsbeer Lars en zijn familie mopperen dat het steeds warmer wordt op de Noordpool. Het ijs smelt en er zijn ook steeds minder vissen in de Visbaai. Dat komt door de mensen. Lars bedenkt een plan om de vissen terug te laten komen. Prentenboek met paginagrote, zachtgekleurde illustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Het ijsbeertje Lars drijft op een ijsschots weg van de Noordpool en belandt in het warme Afrika. Hij krijgt van alle kanten hulp en keert weer veilig terug bij zijn ouders. Hardkartonnen prentenboek met zachtgetinte illustraties. Vanaf ca. 3 jaar.
IJsbeer Lars red de bange haas Hugo uit een kuil. Nu zijn ze dikke vrienden. Maar dan zit Lars vast in een poolstation. Is Hugo dapper genoeg om Lars te redden? AVI-M4. Vanaf ca. 7 jaar.
Teckel Teun is een heel klein hondje. Nooit heeft hij eens een goed uitzicht. Zijn vriendinnetje Emma vertelt dat hij voor mooie uitzichten bij de hoge brug moet zijn. Dus gaat Teun op pad. Prentenboek met zachtgekleurde tekeningen. Vanaf ca. 4 jaar.
De familie Mol-de Mol beleeft allerlei avonturen tijdens het behangen, een boomhut bouwen en de afwas doen. Vooral vader maakt er een potje van. AVI-M4. Vanaf ca. 7 jaar.
Lars, de kleine ijsbeer, beleeft een spannend avontuur als hij samen met Nanouk op zoek gaat naar de ouders van het poolhondje. Prentenboek met paginagrote kleurenillustraties in zachte tinten. Vanaf ca. 4 jaar.
Lars, de kleine ijsbeer, ontmoet op de steeds verder smeltende Noordpool scheepshond Norbert. Die vertelt hem over twee verdwaalde ijsbeertjes. Lars ontfermt zich over hen. Prentenboek met paginagrote kleurenillustraties in zachte tinten. Vanaf ca. 4 jaar.
Bundeling prentenboekverhalen over de kleine ijsbeer Lars, die op de Noordpool en soms verder weg allerlei avonturen beleeft en vriendschap sluit met andere dieren. Prentenboek met grote, zachtgekleurde tekeningen. Vanaf ca. 4 jaar.
Klik hier om cookies te accepteren zodat de vertaalmodule kan worden geladen. Het kan zijn dat je de pagina moet herladen.